Stanovy a ostatní dokumenty, které jsou nutné pro založení a fungování demokratické politické strany, postupně připravujeme.

Zakladatel
Osobní stránky zakladatele naleznete na adrese romanriha.cz, kde jsou také k dispozici kontaktní informace. Případně můžete využít tento kontaktní formulář.

Média
Pokud byste nás chtěli kontaktovat z důvodu rozhovoru nebo reportáže, napište nám prosím na email humaniste.sd+media zavinac gmail com. Do předmětu napište pouze slovo "Reportáž", nebo "Rozhovor" a do těla zprávy napište, za koho jednáte. Pokusíme se Vám ozvat co nejdříve.
Správný formát emailu:
Předmět: rozhovor
Dobrý den, chtěli bychom s Vámi udělat rozhovor, jsme z blesk.cz.

Pokud by formát tohoto e-mailu nebyl dodržen, hrozí, že nám nebude doručen a skončí ve spamu.

Podpora - finanční
V současné době je možné finančně podpořit pouze zakladatele této strany. Pokud byste měli zájem o jeho podporu, napište prosím na email humaniste.sd+zakladatel@gmail.com

Vzhledem k tomu, že ještě nejsme politická strana, nemáme k dispozici účet. Až tento účet bude připraven, dáme Vám možnost nás podpořit. Účet bude transparentní a každá částka, která přijde, bude muset být opatřena jménem osoby či firmy. Pokud byste chtěli vyměnit finanční podporu výměnou za prosazení nějakého politického cíle (tedy lobbying), napište nám. Pokud Váš cíl bude odůvodněný a rozumný, určitě se dohodneme. Pokud byste nás chtěli podpořit tak, aby nebylo vidět jméno Vaší osoby či firmy, omlouváme se, ale taková cesta bohužel není možná.

Podpora - nefinanční
Pokud byste měli zájem nás podpořit nefinančně - například pomoci s některými body volebního programu, pomoci s vývojem stránek nebo jakkoliv jinak, napište prosím na email humaniste.sd+nefpodpora@gmail.com. Za jakoukoliv nabídku jsme vděčni!

Členství
V současné době ještě nejsme registrovaná politická strana, a není tedy možné získat členství. Nicméně, pokud byste nás chtěli kontaktovat ohledně budoucího členství či nestranické politické spolupráce, napište nám na humaniste.sd+prihlasky zavinac gmail com. Kontaktovat nás můžete i v případě, že nejste občany ČR. V takovém případě sice nemůžete být členy naší strany z důvodu platné legislativy ČR, ale přesto to zcela nevylučuje možnou spolupráci (právní názory na tuto problematiku však nejsou úplně jednoznačné, viz názor Tomáše Grygara). Do předmětu napište buď "Členství", nebo "Spolupráce". Formát e-mailu je následující.

Jméno:
Příjmení:
Vzdělání (pokud VŠ tak škola, fakulta, obor (stačí zkratky), titul):
Obor politického zaměření (např. Sport, Společenské otázky, Ekonomie, Práva, nebo Bez zaměření):
Mohu se mýlit? :
Poznámka (stručná):

Příklad korektně vyplněného e-mailu:

Předmět: členství
Jméno: Roman
Přijímení: Říha
Vzdělání (pokud VŠ tak škola, fakulta, obor (stačí zkratky), titul): UK, MFF, Informatika, Bc.
Obor politického zaměření (Např Sport, Společenské otázky, Ekonomie, Práva, nebo Bez zaměření): Společenské otázky, Ekonomie, Informatika
Mohu se mýlit?: ANO
Poznámka (stručná): Líbí se mi tahle myšlenka, chtěl bych se přidat.

Dodržujte prosím tento formát, pokud e-mail v tomto formátu nebude, je možné, že bude zařazen do spamu.